Warsztat Samochodowy

Sanok - Profesjonalny auto serwis w Twojej okolicy

O firmie

Dobry warsztat samochodowy w Sanoku. GT AUTO SERWIS w Sanoku działa na rynku nieprzerwanie od 2015 roku.

Naszą specjalizacją jest kompleksowa obsługa pojazdów osobowych wszystkich marek w zakresie mechaniki, elektroniki i diagnostyki. Wykonujemy miedzy innymi:

  • przeglądy okresowe,
  • ustawienie geometrii zawieszenia,
  • serwis klimatyzacji,
  • wymianę opon,
  • prostowanie felg,
  • diagnostykę komputerowa,
  • naprawy bieżące.
GT Serwis warsztat samochodowy

Posiadamy do dyspozycji trzy stanowiska warsztatowe oraz wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt do weryfikacji usterek elektroniki komputerowej oraz najnowszej generacji urządzenia do geometrii wszystkich marek pojazdów. Zatrudniamy certyfikowanych mechaników oraz elektryków samochodowych.

Poznaj nasz zespół »

Dbamy o komfort naszych klientów, posiadamy do dyspozycji poczekalnie w której mogą państwo napić się kawy czy herbaty. Jesteśmy w stanie zdiagnozować oraz naprawić szybko i profesjonalnie każda usterkę, gwarantujemy usługi najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Przy warsztacie znajduje się sklep motoryzacyjny czynny w godzinach warsztatowych oferujący szeroki zakres części samochodowych, akumulatorów, wszelkiego rodzaju środków smarnych, płynów eksploatacyjnych, olejów oraz chemii specjalistycznej i kosmetyków wykorzystywanych w branży motoryzacyjnej. Posiadamy w sprzedaży duży wybór opon. Możliwość płatności kartą.

Współpracujemy z ponad 250 dostawcami części, narzędzi warsztatowych i sprzętu diagnostycznego.
Od 2017 roku należymy do sieci ProfiAuto, która zrzesza najlepsze sklepy i hurtownie motoryzacyjne oraz serwisy samochodowe w kraju.

Zobacz galerię zdjęć »